O nás

Struktura naší společnosti

Skupina tusylook - Tuscany Leather je součástí britské společnosti IMAKDYNAMIC UK LIMITED se sídlem v Manchesteru a mající pobočku pro obchodní skupinu východní Evropy v Praze. Holding IMAKDYNAMIC UK LIMITED je rozdělen na divize obchodní skupiny CLARA bedding, tusylook - Tuscany Leather a divize IT vývoj software a hostingové služby IMAKDYNAMIC.COM. Obchodní divize jehož součástí jsme je významný importér zboží z Německa, Švýcarska a Itálie pro online shopy CLARA bedding, největší internetový obchod s kvalitním povlečením a bytovým textilem, online shop CLARA wellness a CLARA curtains.

Firma TUSCANY LEATHER se etablovala z potřeby malé historické manufaktury ve Florencii a vypracovala se na inovativní společnost mezinárodní úrovně. Její síla je umocněma dlouhou historickou tradici a zkušenosti v s italskými návrhy módních vzorů a materiálů. Vášeň pro italské řemeslně perfektně zpracované produkty vedla Altavillovu rodinu k pořízení technologií a angažování marketingových odborníků, tak aby se stala součástí a hlavním aktérem přechodu z podnikání lokálně založené firmy na firmu s mezinárodně uznávanou značkou TL. V průběhu let firma soustředily vynikající toskánské řemeslníky. Vytvořila jedinečný projekt jak z pohledu kvality tak i udržitelnosti rozvoje s cílem nabídnout možnost podělit se o tento nápad, který začal mít výsledky. Tuscany Leather je součástí konsorcia "Vera Pelle Italiana Conciata al Vegetale", který zaručuje původ a kvalitu použitých materiálů a zajišťuje nízký dopad na životní prostředí . V roce 2008 firma dosáhla dalšího významného cíle otevřením nového logistického a obchodního střediska v Pise. Zde, díky novým možnostem rozvíjí frima obchodní a logistický tým. Firma je schopna komunikovat se všemi globálními partnery a udržovat obchodní vztahy s nimi na profesionální úrovni.

Toskánsko je známé mimo jiné i stoletou tradicí výroby kožených výrobků té nejvyšší kvality.

Toskánská kůže vyniká zejména mimořádnou měkkostí a hebkostí. Mistrná ruční kvalita zpracování a barvení kůže dodává výrobkům nezaměnitelný vzhled.

Styly kabelek tusylook - Tuscany Leather se vyvíjely v čase a reagovaly na nové potřeby týkající se ergonomie a nošení. Dědičnost řemesla a zkušennosti řemeslníků se zpracováním kůže se předávaly století tak, aby se se dochovaly do současnosti. Podle starých řemeslníků se dá kvality zpracování italské kůže jen ztěží jinde na světě docílit a radí. skutečně neměňme vzory a design, který je typický pro starověké výrobky a nenahrazujme je moderními styly. To je náš charakteristický rys a síla a tu si zachovejme.

Dnes jsou produkty z toskánské kůže stále sestaveny tradičním způsobem, ale nové technologie zpracování také vstoupily do hry a pomáhají reagovat na rostoucí poptávku trhu.

Naše kůže je opálená podle staré techniky opalování s tradici z 19. století s využitím rostlinné třísloviny při plném respektování životního prostředí.

Náše výrobky nezmění svou filozofii, budeme vždy zkoumat a zlepšovat kvalitu a užitnou hodnotu pro každodenní život a rozvíjet systém distribuce s moderními marketingové kanály.

Pokud budete mít o naše zboží zájem, rádi Vám jej dodáme. Jen v České republice máme desetitisíce spokojených zákazníků, které jsme získali za léta poctivé obchodní práce. Budeme rádi pokud si naše zboží prohlédněte na našich webových stránkách. Děkujeme za projevovanou důvěru, vážíme si ji.

Děkujeme!

Ing. Marek Konečný, CEO

* s DPH, plus dopravné