Ochrana osobních údajů

Společnost IMAKDYNAMIC UK LIMITED, jako provozovatel serveru tusylook, se zavazuje k níže uvedenému. Respektujeme vaše soukromí. Abychom vám mohli nabídnout hodnotné služby, potřebujeme znát některá vaše osobní data. Tato data chráníme před zneužitím. Dodržujeme všechna pravidla a zákony. Jedním z nich je i zákon číslo 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů a informací. Jako zákazník musíte při vaší registraci uvést následující údaje.

1. Jste-li fyzická osoba, jsou to tyto:

Jméno a příjmení

- Úplnou poštovní adresu a e-mailovou adresu
- Telefonické spojení

Tyto informace jsou nezbytné pro vaši identifikaci jako kupujícího. Používáme je k realizaci a zaúčtování vaší platby za nakoupené zboží, za účelem správné dodávky zboží a ke komunikaci s vámi.

Požadujete-li doručování objednávek na jinou adresu, než je výše uvedená, můžete uvést ještě alternativní adresu dodání.

2. Nakupujete-li jako právnická osoba, měli byste uvést také následující údaje o firmě:

- Jméno firmy
- Úplnou poštovní adresu a e-mailovou adresu
- Telefonické, případně faxové spojení
- IČ
- DIČ

Tyto údaje nám umožní provést nezbytné účetní operace, vyhotovit daňový doklad obvykle vyžadovaný oběma stranami, popřípadě identifikovat vaši platbu učiněnou bankovním převodem.

Údaje o vaší činnosti, údaje o vašich nákupech (jsou nutné pro zajištění dodávek zboží, vyřizování reklamací a podobně) jsou ukládány v bezpečné databázi a nejsou poskytovány třetím stranám.

3. Zneaktivnění vaší registrace a výmaz vašeho emailu z databáze pro zasílání novinek.

Pokud se rozhodnete a budete chtít zrušit vaši registraci, stačí když nám napíšete na email: support@imakdynamic.com a vaše registrace bude zneaktivněna. Pokud se rozhodnete a budete chtít vymazat váš email z naší rozesílací databáze, můžete jeho vymazání provést sami a to kliknutím na příslušný odkaz ve spodní části každého informačního emailu. Nebo nám celou zprávu přepošlete a napište, který email chcete vymazat. O vymazání emailu budete informováni.

Server tusylook si váží vaší důvěry a chrání vaše soukromá data před zneužitím. Tyto informace shromažďujeme proto, abychom zkvalitnili naše služby. Neposkytujeme je třetím stranám.

Používáním internetového obchodu tusylook souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o vás a vašich nákupech. Pravidla zacházení s těmito údaji jsou popsána v tomto dokumentu. Dojde-li v budoucnosti k jejich změně, budoudetaily nových pravidel na těchto stránkách publikovány, takže budete mít možnost se o nich dozvědět.

* s DPH, plus dopravné