Odkazy a PR články

12.10.2013 -

"byznys look" - aktovky jsou ideálním společníkem během celého den.

Ráno do kanceláře, dopoledne na poradu, v poledne na pracovní oběd, odpoledne obchodní jednání a o víkendu báječné pro krátkou cestu.

Váš pracovní outfit bude dokonalý jen s elegantní koženou business aktovkou. Různé styly i velikosti uspokojí potřeby každého zákazníka ať muže nebo ženy. Obchodní tašky mají dostatečný prostor pro vše potřebné na celý den jako organizér, blok, diář, smart telefon, SOS drobné, klíče, peněženku, a pro ženy i kosmetické potřeby a možná i více. Pracovní aktovky mají různé styly rukojetí, které usnadňují manévrovaní obchodníka při cestách i dle momentální potřeby - do ruky, přes rameno, s rychle přístupnou kapsou na tablet i na mobil apod.

Přivítá Vás deštivý Londýn, nikdy nespící New York, slunečné Miami, romantická Paříž, historický Řím, fotbalový Madrid, ale vždy s vaší pomocnou rukou, Vaší koženou pracovní aktovku. Nabízíme širokou paletu pracovních aktovek, tašek, obalů na pracovní desky, na laptopy apod. Každý výrobek v naší nabídce je vyroben z velmi kvalitní italské kůže s odolným povrchem a v elegantním obchodním stylu. Pokud hledáte ideální obchodní koženou aktovkou, určitě si vyberete z naší business kolekce. Nabízíme možnost embosování vlastního monogramu nebo loga firmy. Naše obchodní aktovky mohou díky možnosti embosování posloužit i jako dokonalý obchodní nebo reklamní dárek pro Vaše vyjimečné zákazníky nebo nejlepší pracovníky.

29.12.2013 -

Projevte svůj osobitý styl pomocí kožené kabelky.

Buďte jedinečnou a sofistikovanou při každém vašem kroku s naší designavou kabelkou. Pouze kožené kabelky jsou nadčasovým módním doplňkem každé ženy i muže. Kůže je velmi odolný materiál a tlustá kůže je i méně náchylná k poškození, má dlouhou životnost je to velmi jedinečný materiál, který nevyjde z módy a je stále trendy. S ohledem na množství možných tvarů a barev kožených kabelek, tašek i brašen, objevujeme kouzlo jedinečnosti nás samých.

Kožené kabelky vstupují na naše módní molo v různých stylech a typech jako jsou: Hobo (stylový půlměsíc), Velké a praktické tašky, cross body (tzv. křížem přes tělo), Aktovky, večerní a společenské kabelky, ale i doktorské brašny, bowlingové tašky a v neposlední řadě i střední a velké cestovní tašky. s kabelkou kterou si vyberte by jste se měla cítit příjemně, měla by se pohodlně nosit.

Nejdůležitějším kritériem je aby kabelka odrážela váš individuální vkus. Důležité je zvážit účel kabelky. Náš šatník by z tohoto důvodu obsahovat několik kabelek, které je možné vyměnit dle potřeby i příležitosti. Pro běžné každodenní použití, je nutné zvážit co bude taška obsahovat, zda jen peněženku, doklady a mobil pak stačí menší taška, středně velké tašky jako je hobo jsou velmi univerzální, pojmou více věcí a nepůsobí objemně, Velké tašky nabízí spoustu prostoru a mají víceučelové použití. Pro večení a plesové kabelky platí, že je vlastně drobným šperkem, který by měl dokonale ladit s našimi šaty. A co "byznys look" - pracovní tašky a aktovky, do kterých by se bez problémů měly vejít naše pracovní desky, je to praktická taška pro váš notebook nebo tablet s dostatkem prostoru pro vše potřebné do kanceláře.

tusylook nabízíme ucelenou kolekci originálních ručně šitých kvalitních stylových dámských i pánských kabelek, tašek i aktovek z pravé italské kůže.

Z naší nabídky si určitě vyberete tu pravou kabelku podle vašeho stylu.

29.01.2014 -

Dárky na svatého Valetnýna

Valentýn se blíží a možná také tápete jakým dárkem udělat radost, svému partnerovi nebo partnerce. Hledáte dárek pro den svatého Valentýna, který je osobní a udělá radost. Ano výborným dárkem pro milovanou osobu je kabelka nebo obchodní taška. Červená kabelka je jako stvořená pro darování na Valentýna. Červená je barva ambicí, energie, vášně a lásky. Červená je barva skutečné osobnosti. A co partnerovi? No přece krásnou koženou obchodní aktovku, pánskou taštičku tzv. “dokladovku” nebo peněženku. U nás najdete ten správný dárek k Valentýnovi. Všechny naše kabelky i tašky jsou vyrobené z kvalitní toskánské kůže a pokud si přejete i nádherně zabalené jako dárek. Stačí si jen vybrat a koupit, domů Vám přijde dokonalá dárková krabice s vybranou kabelkou – tedy žádná práce s balením. Šťastného Valentýna a šťastnou ruku při výběru dárku.

* s DPH, plus dopravné